MÖBLER / Bord / Sybord 16349156
nr 1634 9156
Sybord
1960-tal, teak, på trissor. Bredd: 61 cm, djup: 34 cm, höjd: 63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:58:48
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)